Voćno punjenje KAJSIJA 1kg
Description
Voćno punjenje od kajsije 1 kg predstavlja visokokvalitetan voćni fil sa komadićima prave kajsije, namenjen profesionalnoj i kućnoj pripremi torti, kolača i drugih poslastica. Zahvaljujući bogatom voćnom ukusu i prijatnoj teksturi, pruža prirodnu aromu i autentičan izgled svakom desertu.
Termostabilna formula omogućava da punjenje zadrži svoju strukturu, ukus i boju tokom pečenja i zamrzavanja, zbog čega je idealno za širok spektar poslastičarskih primena. Lako se nanosi, ravnomerno raspoređuje i odlično se kombinuje sa kremovima, biskvitima, lisnatim testom i drugim vrstama testa.
Voćno punjenje od kajsije odličan je izbor za profesionalne poslastičare, pekare i sve ljubitelje domaćih kolača koji žele bogat voćni ukus i pouzdan rezultat u svakoj pripremi.
Prednosti
- Sadrži komadiće prave kajsije
- Bogat i prirodan voćni ukus
- Termostabilno – pogodno za pečenje i zamrzavanje
- Lako se nanosi i ravnomerno raspoređuje
- Stabilna struktura tokom pripreme
- Pogodno za profesionalnu i kućnu upotrebu
- Pakovanje od 1 kg
Za šta se koristi?
- Filovanje torti
- Kolači i rolati
- Pite
- Krofne i peciva
- Voćni kolači
- Sladoledi i deserti
- Palačinke
- Voćni nadevi
Često postavljana pitanja
Da li punjenje sadrži komadiće voća?
Da. Voćno punjenje sadrži komadiće prave kajsije koji daju prirodan ukus i autentičnu teksturu.
Da li je pogodno za pečenje?
Da. Termostabilna formula omogućava da punjenje zadrži svoja svojstva tokom pečenja.
Da li može da se zamrzava?
Da. Punjenje zadržava kvalitet i nakon zamrzavanja, što ga čini pogodnim za profesionalnu proizvodnju i pripremu unapred.
Za koje vrste deserata je namenjeno?
Pogodno je za torte, kolače, pite, rolate, krofne, lisnata peciva, palačinke, sladolede i mnoge druge deserte.
Da li je pogodno za profesionalnu upotrebu?
Da. Koriste ga profesionalne poslastičarnice i pekare, ali je jednako praktično i za kućnu pripremu poslastica.
Da li je spremno za upotrebu?
Da. Punjenje je spremno za direktnu upotrebu bez dodatne pripreme.
Specifikacija
- Proizvod: Voćno punjenje od kajsije
- Ukus: Kajsija
- Pakovanje: 1 kg
- Namena: Filovanje torti, kolača, pita, rolata, krofni, sladoleda i drugih deserata
- Karakteristike: Sadrži komadiće voća, termostabilno, pogodno za pečenje i zamrzavanje
- Primena: Profesionalna i kućna upotreba